Subota 10.11.2012.
20:57
Vestionline A

Ćićarito het-trikom srušio Aston Vilu, Arteta tragičar

Na mečevima 11. kola engleske Premijer lige vodeći Mančester Junated je velikim preokretom pobedio na gostovanju Aston Vilu 2:3, a sva tri gola postigao je rezerista Ćićarito. Arsenal je remizrao u gradskom derbiju sa Fulamom 3:3, a tragičar meča bio je Mikael Arteta koji je promašio penal u 95. minutu.

Tri gola Ćićarita na "Vila Parku"

Fudbaleri Mančester Junajteda pobedili su večeras u Birmingemu ekipu Aston Vile sa 3:2 i sada imaju četiri boda više od drugoplasiranog Čelsija.

Junajted je na "Vila Parku" imao dva gola zaostatka, ali je ulazak Ćićarita u drugom poluvremenu potpuno promenio tok utakmice. Činilo se da će Aston Vila, zahvaljujući pogocima dvostrukog strelca Andreasa Vajmana doći do trijumfa, ali je Meksikanac sa tri gola srušio nade domaćima.

Fudbaleri Arsenala odigrali su nerešeno 3:3 protiv Fulama na "Emirejtsu", a Mikel Arteta je mogao da bude meč viner, ali je promašio penal u 95. minutu. Dva gola za "tobdžije" postigao je Žiru, a jedan Podolski, dok su strelci za gradskog rivala bili Berbatov dva gola i Kačaniklić.

Everton nastavlja svoju seriju nepobedivosti, a "karamele" su danas na svom "Gudisonu" dobili Sanderlend posle preokreta sa 2:1. Ovo je ekipi Dejvida Mojesa bila osma utakmica bez poraza, ali tek treći trijumf, kojim su se popeli na četvrto mesto na tabeli sa 20 bodova. Golove su dali Felaini i Jelavić u drugom poluvremenu, pošto su gosti prvo dobili pogotkom Džonsona.

Vest Bromvič Albion je u gostima dobio Vigan sa 1:2, Stouk je golom Adama zabeležio veoma važan trijumf nad Kvins Park Renžersima, a Reding je odigrao bez golova protiv Noriča.