Utorak 10.12.2013.
23:26
BETA A

Grupa B: Ronaldo oborio još jedan rekord!

Fudbaleri Real Madrida plasirali su se u drugu fazu Lige šampiona, a posle večerašnjih utakmica još nije poznato koja će biti druga ekipa iz Grupe B u osmini finala.

Kristijano Ronaldo

Utakmica između Galatasaraja i Juventusa prekinuta je u 33. minutu, pri rezultatu 0:0, zbog grada u Istanbulu i naknadno će biti poznato kada će se nastaviti.

Juventus ima šest bodova, dva više od Galatasaraja i taj duel će direktno odlučiti ko će proći u osminu finala. Real Madrid je ranije obezbedio plasman u sledeću rundu, a u poslednjem kolu savladao je u gostima Kopenhagen sa 2:0. Strelci za Real Madrid bili su Luka Modrić u 25. i Kristijano Ronaldo u 48. minutu. Ronaldo je tako postao prvi igrač u istoriji koji je postigao osam golova u grupnoj fazi Lige šampiona.

Portugalski fudbaler je imao šansu da postigne još jedan gol, ali je u 89. minutu promašio penal. Žreb za osminu finala Lige šampiona, koja će se igrati u februaru i
martu naredne godine, održaće se 16. decembra u Nionu.