Sreda 21.10.2015.
20:35 >> 22:53h
Vestionline A

LŠ: "Mršavo" veče, De Brujne spasilac, "nula" u Parizu (SVI GOLOVI)

Nula na derbiju. Fudbaleri Pari Sen Žermena i Real Madrida odigrali su bez golova u okviru trećeg kola Lige šampiona.

Reuters
Čovek odluke: Kevin De Brujne

Obe ekipe biće zadodovoljne ishodom, pošto sada imaju po sedam bodova na čelu grupe A.

U ostalim duelima treće runde u grupama A, B, C i D Mančester Siti je na dramatičan način stigao do pobede protiv Sevilje golom De Brujnea u 91. minutu - 2:1. U drugom meču D grupe Juventus i Menhengladbah odigrali su bez golova, pa italijanski šampion ima bod više od Sitija.

Srbi u LŠ

Naš levi bek Aleksandar Kolarov ušao je u igru umesto Pedra Zabalete u 60. minutu meča Mančester Sitija sa Seviljom, dok je Zoran Tošić proveo čitav meč na terenu u remiju CSKA sa Mančester Junajtedom. Ljubomir Fejsa je odgledao poraz svoje Benfike od Galatasaraja sa klupe, a Nikola Đurđić je propustio priliku da postigne gol sa bele tačke, ali je njegov Malmea uspeo da savlada Šahtjor.

Drugi mančesterski rival Junajted odigrao je u Moskvi protiv CSKA nerešeno 1:1, a sigurne pobede kod kuće ostvarili su Volfsburg protiv PSV (2:0) i Atletiko protiv Astane, bilo je 4:0.

Malme je pobedio Šahtjor sa minimalnih 1:0, dok je Galatasaraj posle preokreta pobedio Benfiku sa 2:1.

Grupa A:
Malme - Šahtjor 1:0 (Rozenberg 18)
PSŽ - Real Madrid 0:0

Grupa B:
CSKA Moskva - Mančester Junajted 1:1 (Dumbija 15 - Marsijal 65)
Volfsburg - PSV 2:0 (Dost 47, Kruse 57)

Grupa C:
Atletiko Madrid - Astana 4:0 (Saul 23, Martinez 29, O. Tores 63, Dedečko 89ag)
Galatasaraj - Benfika 2:1 (Inan 19, Podolski 33 -Gaitan 2)

Grupa D:
Juventus - Menhengladbah 0:0
Mančester Siti - Sevilja 2:1 (Rami 36ag, De Brujne 90+1 - Konopljanka 30)

GOLOVE SA SVIH UTAKMICA POGLEDAJTE OVDE:

90+5. minut - Kraj svih mečeva.

90+1. minut - Zlatan gol Kevina De Brujnea u nadoknadi vremena za trijumf Sitija nad neugodnom Seviljom.

89. minut - Autogolom Denisa Dedečka Atletiko Madrid je došao do 4:0 nad Astanom.

65. minut - Izjednačio je Junajted u Moskvi. Entoni Marsijal nastavlja golgetersku seriju.

63. minut - Maestralan potez Oskara Toresa. Lobovao je Nenada Erića za Atletikovu prednost od 3:0.

57. minut - Ponovo gol u Volfsburgu, 2:0 za "vukove" protiv PSV-a. Pogodio je Maks Kruse.

56. minut - Povremeni srpski reprezentativac Nikola Đurđić nije uspeo da materijalizuje penala za Malme.

47. minut - Volfsburg dolazi u vođstvo pogotkom Basa Dosta.

46. minut - Vreme je za nastavak.
45. minut - Kraj neefikasnih prvih poluvremena.

36. minut - Adil Rami autogolom vraća Siti u igru, sada je 1:1.

33. minut - Preokret u Istanbulu. Galatasaraj vodi 2:1 golom Lukasa Podolskog.

30. minut - Šok u Mančesteru. Sevilja je zatresla mrežu Sitija preko Jevgena Konopljanke.

29. minut - "Jorgandžije" su udvostručile prednost posle samo šest minuta. Pogodio je Džekson Martinez.

23. minut - Saul Nigez je otključao bravu Astane. Vodi Atletiko.

19. minut - Izjednačio je Galatasaraj sa bele tačke, mrežu je zatresao Selčuk Inan.

18. minut - Malme vodi 1:0 u duelu sa Šahtjorom, pogodio je Markus Rozenberg.

15. minut - Roman Eremenko je promašio penal za CSKA, koji je skrivio Marsijal, ali Sejdu Dumbija ne prašta u nastavku akcije. Vode "armejci".

2. minut - Gol u Istanbulu, Benfika je povela protiv Galatasaraja golom Nikolasa Gaitana.

1. minut - Počelo je svih osam utakmica večerašnjeg programa.