Utorak 09.11.2010.
22:55
Vestionline A

Stouk nadigrao Birmingem, Totenhemu bod

U mečevima 12. kola engleske Premijer lige fudbaleri Stouka pobedili su ekipu Birmingema rezultatom 3:2, dok su Totenhem i Sandrelend odigrali bez pobednika 1:1.

Birmingem je protiv domaćeg Stouka uspeo da anulira dva gola zaostatka, ali je u finišu meča ipak poklekao i na kraju izgubio sa 3:2.

Golove za domaći Stouk postigli su Hut u 44, Fuler u 71. i Vajthed u 85. minutu. Kod gostiju, u listu strelaca upisali su se Fejhi u 74. i Džerom u 76. minutu.

Za goste je ceo meč odigrao srpski reprezentativac Nikola Žigić, ali nije uspeo da se upiše u listu strelaca.

Totenhem i Sanderlend igrali su bez pobednika, 1:1. Domaći su poveli u 65. minutu pogotkom Rafaela Van der Varta, a dva minuta kasnije izjednačio je novopridošli reprezentativac Gane Gijan Asamoa.

Sutra će biti odigrano preostalih osam mečeva 12. kola Premijer lige, u kojim će  lider šampionata Čelsi dočekuti Fulam, Liverpul će gostovati Viganu, dok se u  Mančesteru igra gradski derbi.